Spanie w biustonoszu – dla kogo?

Ile ludzi na świecie, tyle opinii na temat spania w biustonoszu. Wiele kobiet nie wyobraża sobie, aby zakładać go na noc, ale są też takie, które od lat tak postępują. Czy warto rozważyć ich zakładanie również w nocy?

Zalety spania w biustonoszu

Jeżeli nasz rozmiar piersi nie jest duży nie musimy odczuwać potrzeby dodatkowego utrzymywania ich w miejscu w nocy. Problem pojawia się natomiast zazwyczaj, jeśli mamy duże piersi. Ich posiadaczki często bowiem skarżą się na utrudnione przyjęcie wygodnej pozycji do spania. Takie piersi lubią się przemieszczać na boki powodując dyskomfort. W takim wypadku zakładanie stanika na noc może pomóc w ich okiełznaniu i ochronić przed dodatkowymi urazami.

Jaki biustonosz wybrać?

Dobranie odpowiedniego biustonosza jest gwarantem utrzymania piersi w odpowiedniej pozycji. Nie powinno się raczej spać w modelach z fiszbinami. W tym wypadku zależy nam na maksymalnej wygodzie, biustonosze przeznaczone do spania powinny być przez nas niewyczuwalne znajdziecie takie na stronie https://moenasklep.pl/. Z tego właśnie względu najlepiej wybrać model, w którym obwód pod biustem jest lekko za luźny. Tak dobrany biustonosz nadal doskonale zbierze piersi, jednocześnie będąc wygodnym w każdej przyjętej przez nas pozycji. Warto też przywiązać szczególną uwagę do materiału, z którego jest on wykonany, aby nadmiernie nie podrażniał tych delikatnych okolic.

 

You may also like...