Najlepszy model BMW?

Zapytaj prawie każdego entuzjastę BMW, który wyprodukowany model jest najlepszy, a odpowiedzią będzie prawie zawsze „E46”. Jedno spojrzenie na całość, wnętrze, komorę silnika, bagażnik lub gdziekolwiek indziej naprawdę tylko utwierdza to pojęcie. Teraz nie jest to najbardziej pożądana specyfikacja, tak jak najczęściej: srebrno-szare wnętrze z drewnianymi wykończeniem i automatyczną skrzynią biegów. Jednak nadal jest to bardzo dobry samochód do prowadzenia i przede wszystkim piękny. E46 są znane z tego, że są stosunkowo niezawodne i trwałe, nawet przy dużym przebiegu.

 

Powiedz nazwę „BMW” prawie każdemu, a pierwszym samochodem, który przychodzi na myśl, jest prawdopodobnie E46 seria 3. To jeden z najpopularniejszych BMW wszechczasów i najlepiej sprzedająca się generacja modeli w historii BMW. Naprawdę trudno jest jechać jednego dnia, nie widząc, jak ktoś jedzie z naprzeciwka tym modelem. Są niezwykle popularne i ma ku temu dobry powód. E46 w serii 3 to prawdopodobnie najlepsze BMW, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.
Ile pali BMW E46 ?
BMW Seria 3 w zależności od wersji i pojemności silnika, waha się od 4, 1 do 13, 0 l na 100km.
Jeśli to możliwe, kup samochód z dobrą, pełną historią serwisową i dowodem garażowania i pielęgnacji. Zaniedbanie jest niezwykle kosztowne do naprawienia.
Jeśli podjąłeś noworoczną decyzję, aby kupić wszechstronny samochód w przystępnej cenie, a nie chcesz, żeby był zbyt krzykliwy, dlaczego nie zacząć od niego? Może to będzie strzał w dziesiątkę, który zadowoli nie tylko Ciebie, ale także Twoją rodzinę.

You may also like...